Reference


Reference pro dulu Hanku Vaníčkovou
Máme výbornou zkušenost s dulou, Hankou Vaníčkovou!

Služby duly naplnily celý “balíček” služeb, na kterých jsme se domluvily při prvním setkání počátkem mého třetího trimestru těhotenství. Setkaly jsme se vlastně na jakémsi úvodním povídání, kde mi Hanka představila své služby a možnosti, já své představy a přání se spoustou otázek k tomu. Pak jsme se viděli ještě jednou ve třech, tedy i s mým mužem, kde jsme podepsali kontrakt a domlouvali organizační věci kolem porodu, nástin průběhu porodu a doby šestinedělí.
Více...


Túto referenciu nepíšem ako klientka, ale ako Hankina kamarádka, ktorá s ňou sdieľala svoje nadšenie, tešenie, priania, obavy, pochybnosti, otázky… ohľadne svojho tehotenstva, porodu a materstva. Nebola to platená služba, nebola ošetrená žiadnym kontraktom…a i tak sa mi dostalo mnohé z toho, čo som práve v ten moment potrebovala a čo patrí k službám duly.
Více...Haničku jsem kontaktovala na základě doporučení duly, která v náš termín porodu neměla čas. Od první chvíle jsem věděla, že bych Haničku u porodu chtěla. Svým příjemným a klidu dodávajícím přístupem si mě hned získala. Nevěděla jsem, jak se k mému rozhodnutí postaví můj manžel, ale myslím, že po společné schůzce měl jasno i on. Haničku jsme u porodu chtěli oba.
Více...
Kontaktujte mě, ráda Vám odpovím!
mailto:dula@handula.cz, telefon 608 832 390