Služby

Půjčování balonku Aniball
Pro ženy, které využijí mých dalších služeb.
Půjčování balonku Aniball na prevenci poranění hráze - zapůjčení pro 3 týdny před předpokládaným termínem porodu, používaný s prezervativem, vydezinfikovaný, s návodem.

Cena za službu:

  • 250 Kč


Individuální a párové konzultace
Poskytuji konzultace týkající se přípravy na početí, neplodnosti, těhotenství, přípravy na porod, šestinedělí, péče o dítě apod. pro ženy i pro páry.

Ceny za služby:

  • Cena hodinové konzultace je 500 Kč za každou započatou hodinu.


Doprovod k porodu
První orientační schůzka v délce zhruba 30 minut je poskytována zdarma a je oboustranně nezávazná.

Podmínkou doprovodu k porodu je jedno předporodní setkání, pokud možno i s partnerem (či další osobou, která bude také porodu přítomna), na kterém je probráno porodní přání, možnosti duly u porodu, přání a představy rodičů, konkrétní praktické otázky odjezdu do porodnice apod.

S ženou se domlouváme podle potřeby na individuální předporodní přípravě, kde řešíme témata jako zvládání kontrakcí, jak poznat porod, kdy odjet do porodnice, jak sepsat porodní přání apod.
Důležité je vždy přání konkrétní ženy.

S klientkou jsem po celou dobu porodu, pokud si to přeje.

Poporodní návštěva v délce 60 minut je iniciována ze strany klientky a probíhá zpravidla u ní doma nebo na jiném místě dle dohody během šestinedělí.

S klientkami sepisuji kontrakt, který je pro mě závazným dokumentem.

Ceny za služby:

  • porodní balíček 5000 Kč (zahrnuje péči v době porodu bez časového omezení, držení pohotovosti od ukončeného 38tt do porodu, jednu poporodní schůzku v délce 60 min, možnost telefonických konzultací v době šestinedělí.)
  • předporodní nebo poporodní setkání nad rámec porodního balíčku, při překročení časového limitu 60 minut nebo při nerealizovaném doprovodu k porodu ze strany klientky je účtováno poplatkem 500 Kč za hod
  • držení pohotovosti bez čerpání služeb za doprovod k porodu 1500 Kč (obvykle od 38tt do porodu)

Nabízím také skupinová předporodní setkávání. O aktuálně probíhajících kurzech se dozvíte v záložce Aktuality


Kontaktujte mě, ráda Vám odpovím!
mailto:dula@handula.cz, telefon 608 832 390